Wideodomofon GSM WIFI na telefon 606-505-026

Wideodomofon GSM WIFI na telefon

wideodomofon gsm wifi na telefon

Videodomofon GSM WIFI dzwoniący na telefon, smartfon staje się w tych czasach jeszcze bardziej popularny. Jest to bardzo wygodne ponieważ możemy odbierać połączenie np. z innego pomieszczenia czy z łóżka. Oczywiście nie musimy być podłączeni do tej samej sieci WIFI. Na pewno każdy w tej chwili posiada pakiet danych w smartfonie, dlatego możemy odbierać połączenie z wideodomofonu będąc na drugim końcu świata. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla domu w którym mieszka senior, możemy zdalnie kontrolować kto przyszedł w odwiedziny oraz przede wszystkim możemy wpuścić np. pielęgniarkę czy lekarza.

wideodomofon gsm wifi na telefon

Wideodomofon GSM WIFI na telefon

Do działania takiego systemu potrzebny jest przede wszystkim dostęp do internetu poprzez sieć WIFI. Na pewno łącze musi być stabilne, nie koniecznie bardzo szybkie. Internet mobilny nie zawsze zapewnia idealne działanie ze względu na przerwy oraz „pływające” parametry. Uruchamialiśmy takie systemy na łączu neostrada, dosyć wolne ale jednak przewodowe i stabilne.

videofon wifi gsm na telefon

W tej chwili najnowszym urządzeniem ze stajni Commaxa jest monitor CMV-70MX. Prawdopodobnie jest to najlepiej działający videofon na rynku. Tutaj można sprawdzić cenę oraz szczegółowe parametry. Monitor przede wszystkim jest na systemie android co jeszcze bardziej zwiększa możliwość konfiguracji. Oczywiście ekran jest w pełni dotykowy 7″. Posiada on dodatkowe wejścia na kamery analogowe. Jest kompatybilny z jedno abonenckim jak i cyfrowym wieli abonenckim systemem. Bardzo ważną rzeczą jest fakt że serwer zarządzający znajduję się w Polsce. Dlatego system jest stabilny.

domofon na telefon

W instalacji gdzie znajduje się kilka monitorów obsługujących jednego abonenta nie ma sensu instalowanie więcej niż jeden monitor z modułem WIFI. System możemy zsynchronizować z kilkoma telefonami, natomiast na jednym telefonie nie możemy na raz obsługiwać 2 systemów. Wideodomofony zwykłe.