instalacja domofonu warszawa

Instalacja domofonu warszawa

Instalacja domofonów w warszawie.
Domofon analogowy w dalszym ciągu z pewnością jest najlepszym i najtrwalszym rozwiązaniem dla systemów jedno abonenckich w przeciwieństwie do chińskich zestawów. Bezawaryjna centrala i niezniszczalny panel ze stali nierdzewnej zapewnią długie lata działania.
Bardzo często wymieniamy systemy domofonowe z przed 20 lat dlatego domofony które aktualnie instalujemy są takiej samej jakości więc prawdopodobnie kilku krotnie przeżyją gwarancję.

domofon warszawa instalacja domofonu montaż domofonu naprawa domofonu serwis konserwacja domofonów domofony warszawa

instalacja domofonu warszawa

Instalacja domofonu warszawa

Do domofonu analogowego proponujemy unifony ze słuchawką ponieważ wersje głośnomówiące ( bezsłuchawkowe ) są słabej jakości i wyglądają bardzo dziwnie. Domofony analogowe można wykorzystać jako interkom np. do przedszkola czy szkoły ( oczywiście o ile okablowanie na to pozwoli ). Unifony są w wersji jedno lub wielo przyciskowej w rezultacie co pozwala na podłączenie sterowania z domofonu furtka oraz bramą.

domofony warszawa instalacja domofonów jak i naprawa domofonów montaż konserwacja domofonów na osiedlu lub w bloku

Montaż domofonu warszawa

Instalacja domofonu warszawa

Otwieranie furtki kodem, brelokiem kartą

Domofon analogowy oczywiście można rozbudować o zamek szyfrowy ( domofon na kod ) oraz czytnik RFID ( otwieranie kartą, brelokiem, „chipem” ). Systemy domofonowe instalowane w przedszkolach przede wszystkim wyposażamy w zamki szyfrowe z dwóch stron wejście/wyjście. W przeciwieństwie do przycisku wyjścia jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, podsumowując mamy pewność że dzieci nie wydostaną się na zewnątrz obiektu. Ze względu na wysoką wytrzymałość systemy są jeszcze bardziej godne uwagi ponieważ nie wymagają konserwacji.

system domofonowy analogowy lub cyfrowy system domofonowy wieloabonencki domofon na kod warszawa i okolice konserwacja domofonów w bloku klatce osiedlu

Montaż domofonów warszawa

Instalacja domofonów warszawa

Otwieranie bramy domofonem

Każdy domofon możemy zintegrować z otwieraniem bramy, oczywiście o ile okablowanie na to pozwoli.
Oczywiście jeżeli brakuję nam wolnych żył ratujemy się bezprzewodowymi modułami dla domofonów ponieważ unikamy wtedy rozprowadzenia przewodów w wykończonym obiekcie. Podobnie do otwierania bramy, dodatkowy przycisk możemy wykorzystać do dowolnego sterowania.

WIDEODOMOFONY

Oczywiście na instalowane przez nas domofony dajemy kompleksową gwarancję 2 letnią. W rezultacie w przypadku usterki przyjeżdżamy w ramach gwarancji. W przeciwieństwie do konkurencji uznajemy gwarancję w przypadku zgubienia karty gwarancyjnej.

zajmujemy się instalowaniem konserwacją naprawą montażem domofonów w warszawie i okolicach np. piaseczno józefosław konstancin jeziorna pruszków babice łomianki jabłonna legionowo Wołomin marki ząbki zielonka Wilanów Lesznowola Warszawa bielany Bemowo Mokotów Ursynów Leszno Kampinos sadyba Raszyn Janki komorów włochy Milanówek Nieporęt Zegrze Grodzisk Mazowiecki Ożarów mazowiecki dziekanów leśny Okęcie dawidy Falenty

konserwacja domofonów domofon warszawa instalacja domofonu montaż domofonu naprawa domofonu